Skip to main content

Poznaj nasze realizacje

figura figura
  Strona internetowa

  Silva

  Silva to projekt strony typu one page. Naszym zadaniem było zakodowanie dostarczonego pliku graficznego. Całość została wdrożona do WordPress'a oraz wtyczki ACF PRO. Dzięki odpowiedniemu podłączeniu, klient może samodzielnie edytować dostępność lokali.

  Zobacz projekt
  Strona internetowa

  Erton

  Projekt zrealizowany we współpracy z Octamedia. Podczas współpracy wykonaliśmy brakujące widoki projektu graficznego w programie Adobe XD, a następnie zakodowaliśmy całość jako motyw do WordPress'a z wykorzystaniem wtyczki ACF PRO. Cały projekt jest bardzo mocny ukierunkowany na pozycjonowanie, czym zajmuje się firma Octamedia.

  Strona Internetowa

  Boca Home

  Dla Boca Home wykonaliśmy logo, wizytówki, projekt graficzny i wdrożenie strony WordPress. Strona połączona jest do zewnętrznego systemu CRM Asari, z poziomu, której można dodawać i edytować ogłoszenia nieruchomości na stronie.

  Zobacz projekt
  bocahome.pl screen strony bocahome.pl screen strony
  Strona Internetowa

  Dobra Chata

  Strona obiektu znajdującego się w samym sercu mazur. Dla Dobrej Chaty wykonaliśmy kompleksową usługę. Zaprojektowaliśmy stronę za pomocą Adobe XD oraz zakodowaliśmy całość do WordPress'a.

  Zobacz projekt
  dobrachata.pl screen strony dobrachata.pl screen strony
  Strona one page

  Jaskółka HDS

  Jaskółka HDS to strona typu one page. Projekt jest mały, szybki i w prosty sposób przedstawia najważniejsze informacje o firmie. Całość opakowana jest w nowoczesny design. Dla naszego klienta wykonaliśmy projekt graficzny oraz wdrożyliśmy stronę.

  Zobacz realizację

  Gotowy na nowy projekt?

  Napisz do nas i odbierz darmową wycenę.

  Wypełnij formularz