Tworzenie stron www | Twoja nowa strona internetowa

Profesjonalne strony internetowe

Budujemy strony, które pozwolą nie tylko poprawić pozycjonowanie w wyszukiwarkach, ale będą też w pełni funkcjonalne i zgodne z zasadami projektowania UI/UX. Dzięki nam nowa strona internetowa Twojej firmy będzie dostosowana do widoku na każdym urządzeniu mobilnym, co poprawi funkcjonalność i doświadczenia Klientów, którzy odwiedzą Twoją stronę. Świadczymy kompleksowe usługi – od projektu graficznego, przez pomoc w wyborze domeny i hostingu, kończąc na wdrożeniu i szkoleniu z obsługi CMS WordPress po to, żebyś sam mógł edytować treści na swojej stronie.

Zadzwoń Sprawdź realizacje

Wypełnij formularz

"*" oznacza pola wymagane

figura

Prosta edycja treści

Projektujemy strony z wykorzystaniem CMS WordPress, który jest nie tylko systemem darmowym, ale też łatwym w użytkowaniu.

Pozostałe zalety tego rozwiązania to m.in.:

  • przyjazność w pozycjonowaniu SEO,
  • mnogość bezpłatnych wtyczek i szablonów,
  • skalowalność,
  • intuicyjność,
  • możliwość łatwego stworzenia strony w kilku językach,
  • integracja z innymi systemami, z których korzysta Twoja firma (np. program do SEO, wysyłania newsletterów, zbierania leadów),
  • responsywność,
  • elastyczność.

Proces tworzenia strony internetowej

1

Określenie Twoich potrzeb

Proces tworzenia stron www zaczynamy od analizy indywidualnych potrzeb. Na tym etapie wspólnie zastanowimy się, czy potrzebujesz sklepu internetowego, bloga, wizytówki czy landing page. Kolejny krok to zdefiniowanie dodatkowych funkcjonalności, które mają się pojawić - przykłady to: kalkulatory, integracja z systemem płatności, integracja z systemem przewoźnika czy kalendarz, który pokazuje zaplanowane przez Ciebie wydarzenia, na które może zapisać się Klient. Musimy także określić liczbę podstron oraz rodzaj treści, które znajda się na każdej z nich. Po zebraniu tych informacji, pełna wycena trafi na Twoją skrzynkę pocztową.

2

Projekt graficzny

Przygotowujemy rozwiązania szyte na miarę - nie korzystamy z gotowych kreatorów, dlatego możesz mieć pewność, że wygląd Twojej strony internetowej spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Kompleksowe projektowanie to coś więcej niż wybór logo, kolorów, fontów czy grafik. Uwzględniamy także kwestie związane z SEO oraz UI/UX, dzięki temu unikniesz konieczności budowanie strony internetowej od początku po nawiązaniu współpracy z agencją, która zajmuje się pozycjonowaniem.

3

Kodowanie

To w tym miejscu dzieje się magia - projekt graficzny zostaje przetłumaczony na język kodu. Czas wykonania twojej strony www zależy, między innymi, od stopnia jej skomplikowania. Wszystkie przyciski call-to-action muszą przekierowywać na odpowiednie podstrony, formularz musi posiadać funkcje walidacji poprawności danych oraz zabezpieczenie reCaptcha. Integracja z systemami płatności oraz przewoźników, poprawność danych zwracanych przez kalkulator ofert czy integracja kalendarza Klienta, z tym, zawartym na stronie - to wszystko musi być przez nas zweryfikowane, zanim strona znajdzie się na serwerze.

4

Wdrożenie

W tym momencie Twoja strona internetowa jest już widoczna w sieci. Na tym etapie przeszkolimy się z zakresu edytowania treści w systemie zarządzania treścią Wordpress po to, żebyś mógł samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową. W swojej ofercie mamy także opiekę nad stroną, która uwzględnia m.in. aktualizowanie wtyczek i 1 godzinę pracy programisty w miesiącu.

Responsywność

Tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co oznacza, że layout strony oraz jej funkcjonalność są w pełni zachowane, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia mobilnego, w danej chwili, korzysta Twój Klient. Profesjonalnie wykonana strona internetowa powinna dbać o to, żeby szerokość wyświetlanych elementów (chociażby takich jak panel menu) oraz wielkość grafik były dostosowane do wielkości ekranu urządzenia. Nie ma nic gorszego niż Klient, który rezygnuje ze współpracy z Twoją firmą, ponieważ sprawdzając ofertę na smartfonie, nie może poprawnie wyświetlić treści, których szuka.

Napisz do nas
Responsywna strona www - ilustracja

4+

Lat doświadczenia

50+

Zrealizowanych projektów

15 dni

Średni czas realizacji

figura

Strony typu PREMIUM

Budowa strony w oparciu o indywidualny motyw to rozwiązanie, które z jednej strony zapewni wszystkie funkcjonalności, na których Ci zależy, a jednocześnie będzie miało pozytywny wpływ na pozycjonowanie, ponieważ wyszukiwarka Google promuje tego typu strony www. Wykonanie takiej strony www na pewno wiąże się z dłuższym czasem realizacji i wyższą ceną, ale dzięki temu zyskujesz nie tylko wyjątkowy design, ale też bezpieczeństwo i optymalizację pod kątem SEO.

Strona internetowa na szablonie

Jeżeli planujesz prostą stronę, która nie będzie miała wielu funkcjonalności i planujesz jej rozbudowywać w przyszłości, być może lepszym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie strona internetowa, która wykorzystuje gotowy motyw. Zarówno czas realizacji, jak i cena takiej strony internetowej jest w tym przypadku niższa.  Zaoszczędzony w ten sposób budżet możesz wykorzystać na reklamę, na przykład, w Google Ads czy social mediach.

Zalety naszych stron internetowych

Poznaj korzyści stron internetowych stworzonych przez nas dla różnych branż. Przekonaj się, co możemy wykonać dla Twojego biznesu.

Bezpieczeństwo

Każda strona stworzona przez nas zawiera wtyczki, które pozwolą nie tylko walidację za pomocą reCaptchy, ale też zablokują adresy IP podczas próby ataku przez boty. Dzięki temu dane Twoje i Twoich Klientów są bezpieczne.

Wygoda dla Twoich Klientów

Strona internetowa działa jak całodobowa wizytówka Twojego biznesu. Niezależnie od tego, o jakiej porze dnia, Klient będzie chciał się dowiedzieć czegoś o Twojej firmie, bez problemu znajdzie interesujące go informacje. Dzięki stronie będziesz miał dostęp nie tylko do Klientów lokalnych, ale tez globalnych.

Optymalizacja SEO

Dbamy o pozycjonowanie stron internetowych już na etapie projektowania graficznego, dzięki temu w przyszłości unikniesz kosztownej przebudowy poszczególnych podstron zgodnie z wytycznymi agencji SEO. Podczas spotkania, omawiając Twoje potrzeby, zastanawiamy się wspólnie nad rodzajem treści, które powinny znaleźć się na firmowej stronie www, także w kontekście wyników w wyszukiwarce Google.

Dotarcie ze swoją ofertą do Klientów

W dzisiejszych czasach większość Klientów podejmuje decyzję o współpracy czy zakupie, jeszcze zanim się z Tobą skontaktują. Dlatego nie możesz sobie pozwolić na to, żeby strona internetowa długo się ładowała, nie była responsywna albo budziła wątpliwości co do przetwarzania danych osobowych. Strony zarówno zwiększają Twoją wiarygodność, jak i pozwalają przedstawić Twoją ofertę Klientom, co umożliwi im szybsze podjęcie decyzji.

Zgodność z zasadami UI/UX

W procesie tworzenia stron internetowych zwracamy uwagę na zgodność z zasadami UI/UX. To podejście gwarantuje, że to właśnie użytkownicy, czyli Twoi Klienci, będą w centrum uwagi - to im ma być łatwo poruszać się po stronie i wyszukiwać treści, których szukają.

Responsywne strony internetowe

Łatwość korzystania ze strony internetowej na dowolnym urządzeniu przekłada się na wyższą sprzedaż. Jeśli myślisz o stworzeniu własnego sklepu internetowego, responsywność to aspekt kluczowy. Ma ona także przełożenie na szybkość ładowania się strony www.

Oszczędność Twojego czasu

Udostępniając na swojej stronie firmowej podstawowe dane takie jak: oferta, cennik, kontakt, adres siedziby, FAQ możesz zaoszczędzić czas, który musisz poświęcać na pytania, do których odpowiedzi znajdują się na stronie. Dzięki temu możesz skupić się na kwestiach kluczowych dla Twojego biznesu.

figura

Strony internetowe w poszczególnych miastach

figura