Tworzenie stron internetowych Szczecin | Strona www dla Twojego biznesu

Strony internetowe Szczecin

Prowadzisz firmę w Szczecinie? Chciałbyś zwiększyć swoją widoczność w internecie? Dobrze trafiłeś-w Epageo pomożemy Ci stworzyć profesjonalną stronę www, która przyciągnie nowych Klientów. Świadczymy kompleksowe usługi od projektowania po wdrożenie. To, co wyróżnia, tworzone przez nas, strony na tle konkurencji to oryginalny design, intuicyjna nawigacja, responsywność, optymalizacja pod kątem SEO oraz funkcjonalny system CMS, dzięki któremu samodzielne edytowanie grafik i tekstów na stronie nie będzie dla Ciebie problemem. Twoja strona będzie wyglądała świetnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, a przy tym będzie zabezpieczona przed cyberatakami.

Zadzwoń Sprawdź realizacje

Wypełnij formularz

"*" oznacza pola wymagane

figura

Responsywna strona internetowa Szczecin

Dopasujemy Twoją stronę do telefonów, tabletów i desktopów

W dzisiejszych czasach potencjalni Klienci będą oglądali Twoją stronę nie tylko z poziomu przeglądarki laptopa, ale nierzadko także na tablecie czy smartfonie. Ważne, żeby wszystkie jej elementy, interaktywne animacje czy chociażby rozwijany pasek menu, działały równie sprawnie i płynnie na każdym urządzeniu. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego tak ważna jest optymalizacja Twojej strony www.

Zadzwoń do nas
Responsywna strona www - ilustracja

Proces tworzenia strony internetowej Szczecin

1

Analiza potrzeb

Zanim przejdziemy do aspektu wizualnego Twojej strony www, musimy zacząć od identyfikacji potrzeb. Zastanów się jakich funkcjonalności potrzebujesz- czy Twoja strona ma być dodatkowo sklepem internetowym, czy ma się na niej znaleźć kalkulator, kalendarz, który pozwoli zapisać się prowadzone przez Ciebie szkolenia, a może ma być to zwykły landing page, na którym znajdzie się formularz?

2

Projektowanie

W tym miejscu skupiamy się nie tylko na szacie graficznej i doborze kolorystki, ale też na liczbie podstron i ich układzie. Na tym etapie warto uwzględnić także kwestie związane z pozycjonowaniem, UI/UX i responsywnością. Nie masz logo? Nie ma problemu-zaprojektujemy je dla Ciebie!

3

Kodowanie projektu

Na tym etapie ma miejsce rzeczywista realizacja projektu-projekt graficzny zostaje przetłumaczony na język kodu, przyciski call-to-action nabierają funkcjonalności, linki faktycznie przekierowują na social media Twojego biznesu-jednym słowem witryna staje się interaktywna. Z punktu widzenia użytkownika warto zadbać o CMS, który jest łatwy w edycji.

4

Wdrożenie

Twoja profesjonalna strona internetowa jest już prawie gotowa. Wystarczy umieścić ją na serwerze, żeby wizytówka Twojej firmy zaczęła przyciągać potencjalnych Klientów. Z czasem warto sprawdzić, czy wszystkie wtyczki są aktualne oraz, czy mamy najbardziej aktualną wersję systemu do zarządzania treścią.

Strony internetowe klasy premium Szczecin

Jest to strona stworzona w oparciu o zindywidualizowany motyw, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Profesjonalne projektowanie strony www pomoże Ci w budowaniu wizerunku eksperta. Customowe strony są też lepiej postrzegane przez wyszukiwarkę Google, co przekłada się na wyższe wyniki wyszukiwania, a tym samym na konwersję sprzedaży. Jest to rozwiązanie skierowane do osób, którym zależy na wielu funkcjonalnościach i bezpieczeństwie. Tego typu strony pozwalają także na ich rozbudowę w przyszłości.

Strony internetowe na szablonie Szczecin

Jest to opcja skierowana do tych, którym zależy na nieskomplikowanej stronie www. W tym przypadku wykorzystywany jest płatny motyw, który dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaletą tego rozwiązania jest niższa cena i krótszy czas realizacji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że w przyszłości rozbudowanie takiej strony może być wyzwaniem, może się ona też nieco dłużej ładować, co przekłada się na funkcjonowanie strony i może zniechęcić część potencjalnych Klientów. To rozwiązanie ma też wpływ na pozycjonowanie, z drugiej strony zaoszczędzone środki można przeznaczyć na reklamę w Google Ads.

Prosta edycja z CMS Wordpress

Projektując strony internetowe, korzystamy z CMS (system zarządzania treścią) Wordpress. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to system intuicyjny z punktu widzenia użytkowników. Pozostałe zalety tego systemu to:

  • elastyczność
  • skuteczność
  • intuicyjność obsługi
  • darmowe wtyczki i szablony
  • możliwość dodania kilku języków na stronie
  • skalowalność
Zadzwoń do nas

Zalety stron internetowych Szczecin

Projekt zgodny z UI/UX

Stworzenie strony zgodnej z zasadami UI/UX, ukierunkowanymi na doświadczenia użytkownika, czyli Twoich Klientów.

Responsywność

Twoja strona www będzie wyglądała świetnie na smartfonach, tabletach i komputerach.

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek

Już na etapie projektowania i tworzenia stron internetowych dbamy o zwiększenie widoczności  pod kątem SEO.

Funkcjonalny system CMS

Do budowy strony wykorzystujemy system Wordpress, zapewniamy także szkolenie z tego narzędzia, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie edytować materiały, które znajdują się na Twojej stronie, bez pomocy programisty.

Narzędzie promocji

Profesjonalna strona www to narzędzie promocji, które działa 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwoli na zwiększenie przychodów Twojej firmy nawet wtedy, kiedy nie pracuje.

Zautomatyzowanie sprzedaży

Intuicyjna w nawigacji strona i zgodność z UX bezpośrednio przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

Bezpieczeństwo

We wszystkich naszych projektach wykorzystujemy systemy zabezpieczeń reCaptcha, na bieżąco aktualizujemy także wtyczki i system zarządzania treścią, dzięki temu Ty możesz skupić się na rozwijaniu swojej firmy.

figura